Pokrytec budoucím ministrem zdravotnictví?

7 09 2010

David Vorovka

Martin Stránský, kandidát Věcí veřejných na šéfa resortu zdravotnictví, se v nedávné době připojil k iniciativě několika odborníků, kteří prohlásili prezidenta Klause za vyšinutého, trpícího poruchou osobnosti.

Nyní z tohoto „odborného“ závěru couvá a bagatelizuje svůj postoj tím, že vlastně není na danou oblast specialista a že se k tomu přidal v podstatě náhodně. Takže buď dostal rozum a z podobného blábolu vycouval po zralé úvaze nebo si spočítal, že jeho jmenování bude značně ohroženo, pokud svůj podpis dostatečně nezrelativizuje. Jistě, podobný vývod by podepsal málokdo i s průměrnou inteligencí, i kdyby Václava Klause jakkoliv nesnášel, takže stát si za tím nějak vehementně poškozuje spíš tyto aktéry. Ale v tomto případě je patrné naprosté pokrytectví a vypočítavost ze strany Martina Stránského a s takovou vizitkou (a vlastně diagnózou) by na post ministra nikdo neměl ani pomýšlet!

Co je to vlastně za iniciativu? Vedl ji Jan Hnízdil a dle jeho vysvětlení  on a pár dalších dospěli k názoru o patologickém chování prezidenta na základě „napadání soudu ve věci jeho zamítnutí stížností na lisabonskou smlouvu, tvrdošíjné prosazování jeho názorů na ekologii a další vzorce chování“. V podstatě jde o to, že když někdo má odlišné názory od většiny, tak je ihned blázen. Nejsem psycholog, takže nevím, jestli se podobný postoj takových a jim podobných arbitrů diagnostikuje nějakým termínem, ale vím, že ten pán (a spol.) je prostě imbecil…

zdroj

Reklamy

Akce

Informace

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

w

Připojování k %s
%d bloggers like this: