Macek oponuje Stránskému: Šíří bludy

24 06 2010

Miroslav Macek

„Na prezidentovi mě nejvíce mrzí jeho nenávistné reakce na kohokoliv, kdo s ním nesouhlasí“, řekl kandidát Věcí veřejných na ministra zdravotnictví Martin Stránský časopisu Týden.

Veřejně jej upozorňuji, že se velice mýlí. Osobně jsem s Václavem Klausem v toku let nesouhlasil nesčíslněkrát, ale žádné nenávistné reakce jsem se nikdy nedočkal. Jen férové výměny argumentů.

Také jsem zažil mnoho dalších lidí, kteří s Klausem nesouhlasili a nikdy žádnou nenávistnou reakci nezaznamenali.

Tohleto šíření bludů, ze kterého se pak stává neustále opakované klišé, je příšerný zlozvyk!

zdroj

Reklamy

Akce

Informace

2 komentáře

2 07 2010
Praktiky doktora Stránského

Reflex (str. 15) se věnuje praktikám MUDr. Martina Jana Stránského.

http://www.ceskamedia.cz/article.html?id=340394

POLITIKA: Dušan Šrámek: Praktiky doktora Stránského
01.07.2010 22:22:09
Publikováno v týdeníku Reflex, str. 15,
autor: Dušan Šrámek, (bk)

Stane se ministrem zdravotnictví člověk, který vydával podvodné recepty?
Vyjednavač Věcí veřejných a kandidát strany v podzimních senátních volbách Martin Stránský má politickou ambici stát se členem Nečasovy vlády. Přitom sám nerespektuje základní právní normy, což ho diskvalifikuje na jakoukoli veřejnou funkci.
Vše odstartoval tehdejší ředitel pražské pobočky Všeobecné zdravotní pojišťovny (VZP) Josef Čekal. V dopise ze dne 29. ledna 2002 adresovaném všem českým lékárnám varuje, že některá nestátní zdravotnická zařízení měla sice v minulosti uzavřenu Smlouvu o poskytování a úhradě zdravotní péče, nicméně recepty na léky z těchto zařízení jsou i po vypršení smlouvy nadále předkládány lékárnami k proplácení. Mezi pěticí ostrakizovaných se na prvním místě objevuje jméno MUDr. Martin Stránský.
Aby mohl jakýkoli lékař předepisovat pacientům léky, u nichž může být část úhrady či celá jejich výše proplácena zdravotní pojišťovnou, musí s ní mít lékař uzavřenu patřičnou smlouvu. Jinak hradí celou cenu léků pacient. Stránský měl smlouvu s VZP uzavřenou od ledna 1994, kdy mu bylo rovněž poskytnuto identifi kační číslo. IČZ je pro lékárnu zárukou, že lékař má uzavřenou platnou smlouvu. Jenomže smlouva koncem února 1996 vypršela, a tak si měl Stránský opatřit razítko jiné, tentokrát bez identifikačního čísla, případně měl na recept zřetelně vyznačit poznámku „hradí pacient“. Nic takového ale neudělal.
Více v týdeníku Reflex, str. 15.

7 07 2010
To by mě zajímalo

jestli ten podvodník Stránský vůbec někdy s Klausem o něčem mluvil. Osobně si myslím, že jeho názory na Klause už vypadají jen zase na ten komplex bludů tak vehementně šířených havloklikou.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s
%d bloggers like this: