Klaus dostal opalovací krém od Hnízdila a spol.

7 05 2010

Lídr bloku Suverenita Jana Bobošíková zahájila ostrou fázi předvolební kampaně. A pojala ji značně netradičně.

V přestrojení do čarodějnických kostýmů se spolu s krajskými lídry strany vydala na pochod pražskými ústavními institucemi. Navštívila Hrad, Sněmovnu, Senát a vládu. A všude nechala pro politiky dárky.

(…)

„Vyrážíme. Naším prvním cílem je prezidentská kancelář,“ zavelela politička a čarodějnice zamířily rázným krokem na Hrad. Pro hlavu státu mají totiž připravený balíček první pomoci pro případ náhlého globálního oteplení.

Tým bosorek přijal prezidentův tajemník Ladislav Jakl. S pobavením převzal balíček obsahující opalovací krém se zápornými hodnotami a plážovou obuv.

„Opalovací krém vyrobili lékaři Hnízdil, Stránský a psycholog Hubálek,“ řekla Bobošíková se smíchem v hlase pro Prvnizpravy.cz. Narážela tak na skupinu lékařů, kteří chystali plán, jak prezidenta prohlásit za blázna.

„Je to balíček první pomoci pro onen případ, že by se Brusel rozhodl, že náhle oteplí planetu – tak aby byl pan prezident připraven,“ řekla Bobošíková, když Ladislavu Jaklovi balíček podávala.

„Všem ostatním politickým činitelům budeme předávat nápoj lásky k české vlasti,“ podotkla také. „Pana prezidenta jsme ale vynechali, protože se domníváme, že pan prezident nápoj nepotřebuje, protože lásku k vlasti má,“ doplnila.

Prezidentův tajemník pěkně poděkoval a čarodějnicím popřál příjemné strašení. „Slibuji, že panu prezidentovi dárek předám. A co se týče globálního oteplování, tento dárek by mohl být symbolem podpory hesla ´Ať nadhled a legrace zvítězí nad strašením a plašením´,“ řekl Jakl.

celý článek zde

Reklamy

Akce

Informace

One response

14 05 2010
K p. Hubálkovi

Link pro lepší pochopení toho, jak pan Hubálek uvažuje:

Psycholog Hubálek: Nedivte se ničemu, třetinu národa tvoří pitomci
http://zpravy.idnes.cz/psycholog-hubalek-nedivte-se-nicemu-tretinu-naroda-tvori-pitomci-p93-/domaci.asp?c=A091120_152459_domaci_lpo

Já ho docela i chápu – nemyslím si, že za touhle aférou je nějaká velká nenávist ke Klausovi. Jenom ten dnešní svět je trochu složitější a lidé kolem Václava Havla se považují téměř hrdiny demokracie, i když spíše jde o jejich dezorientaci a možná si ani neuvědomují, jak byli manipulováni a zneužiti elitami – dle mého názoru.

Zanechat Odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

WordPress.com Logo

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit / Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit / Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit / Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit / Změnit )

Připojování k %s
%d bloggers like this: